VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Обробка низу штанів

 

    Обробку низу штанів починають з уточнення їх довжини.
   Для цього на столі розкладають штани згином передніх половинок до працюючого поясом вправо. Від шва пришивання пояса вниз по боковому шву відкласти довжину штанів в готовому вигляді. Лінію підгину низу намітити з врахуванням скосу у бік задніх половинок. Паралельно лінії підгину низу намітити лінію обрізання на відстані 35-40 мм. Намічені лінії перенести на внутрішні боки і на ліву половинку. Залишки тканини по низу обрізати. Обметати нижні зрізи штанів на краєобметувальній машині.
   Для збільшення міцності низу штанів уздовж лінії підгину низу пришивають тасьму, що має потовщений край, так щоб бортик виступав з-під підігнутого краю штанів на 1-2 мм.
   Пришити тасьму від крокового шва двома строчками. Кінці тасьми настрочити із заходом один на один на 15-20 мм, верхній кінець підігнути всередину на 10 мм. Відігнути на виворіт припуски на підгин, підшити їх, випускаючи по низу тасьму рівним краєм.

 tasma dlja bruk

Тасьма для штанів - класичний вид прикладного матеріалу для обробки низу чоловічих штанів, застосовується для зміцнення низу, і має захисні властивості від стирання ниток основної тканини швейного виробу.

Круглий щільний бортик, який є на одному краю стрічки, запобігає тертю тканини об черевик. Рекомендується пришивати стрічку навколо всього краю штанів. Пришивають тасьму одним плоским краєм, бортик залишається вільним на рівні краю штанів. 

Тасьма для штанів виготовляється з бавовни або із поліестеру, різної ширини і в широаів кольоровій гамі.

  Інструкційно-технологічна карта. Обробка низу штанів

 

Прокоментувати:

вгору