VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Передмова

 

   В електронному посібнику висвітлена тема навчальної програми «Виготовлення поясних виробів» з предмета «Технологія виготовлення одягу», який є однією з основних спеціальних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників із професії кравець.
   Даний посібник складається з 9 розділів, у яких чітко і послідовно розкриті питання з технології виготовлення чоловічих штанів, представлені традиційні способи їх обробки з елементами новітніх виробничих технологій, адже саме класичні методи виготовлення одягу є фундаментом професійних знань фахівця, що дає можливість розвивати майстерність у ході оволодіння професією.
   Посібник містить історію виникнення штанів, характеристику текстильних матеріалів, фурнітури для їх виготовлення, зовнішній вигляд, деталі крою чоловічих штанів, початкову обробку виробу, технологію обробки кишень, застібки, зрізів штанів, остаточну обробку та дефекти які виникають при обробці виробу, наведено приклади сучасного обладнання. А також приділена увага правилам техніки безпеки при виконанні ручних, машинних й волого-теплових робіт.
   Теоретичний матеріал супроводжують схеми, малюнки, інструкційно-технологічні карти, презентації та відеоматеріали, що сприяють кращому засвоєнню, полегшують розуміння та його запам'ятовування.
   Посібник містить також запитання для самоконтролю учнів з окремих розділів.
   Електронний посібник рекомендовано для викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Прокоментувати:

вгору