VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Моделі штанів, види, стилі та колір

 

   Одяг має велике значення в житті сучасної людини і виконує багато функцій. Основна функція одягу – захисна, тобто одяг створює необхідний комфорт, дозволяє зберегти здоров’я та працездатність людини при різних умовах навколишнього середовища. Одяг, крім того, виконує утилітарні та естетичні функції (несе інформацію про людину: її професію, смаки, культуру тощо), прикрашаючи людину і підкреслюючи її особистість.
   Асортиментні групи сучасного чоловічого одягу різноманітні за видовим найменуванням, умовами експлуатації, модельно-конструктивними ознаками, видами основних матеріалів, призначенням.
   Костюм сучасного чоловіка, який веде активний спосіб життя, набуває характеру універсального, багатофункціонального, придатного для різних життєвих ситуацій.

Класичні штани

                                                                         klasuka 1         klasuka 2               klasuka 3


   Класичні штани є практично у кожного чоловіка. Цей фасон штанів передбачений для різних урочистих заходів та ділового робочого стилю.
   Виготовляють їх з однотонних лаконічних тканин з невеликим додаванням синтетики, щоб штани тримали форму і не зминались під час носіння. Забарвлення у них зазвичай консервативне: від світло-сірих до чорних кольорів. Носять класичні штани з ременем, іноді з підтяжками.

Слакси

lakcu
   Їх появу пов'язують зі стилем casual, який є уособленням комфорту. Слакси - це штани вільного крою, пошиті з бавовняної м'якої тканини лаконічних світлих відтінків. Вони підходять чоловікам різного віку. Головний плюс цього виду штанів - їх універсальність. Їх носять в офіс, на прогулянки, вечірки і навіть на природу. Виглядають гарно з будь яким взуттям.

Хакі

chaki 1   Якщо ви відразу подумали, що це виключно штани кольору хакі, ви помилилися. Сучасні моделі мають найрізноманітніші і сміливі забарвлення, найчастіше це синій,бежевий і оливковий колір. Це своєрідна альтернатива джинсам. Як і класичні штани, хакі бувають зі защипами і без. Їх поєднують з кросівками, черевиками і топсайдерами.

Чінос

chinos 2

 

Це штани, які впишуться в будь-який образ. Виготовляють їх з бавовни. Найчастіше таку модель штанів виготовляють в двох кольорах - коричневому і бежевому, а для молоді пропонують більш яскраві варіанти кольорів в стилі гранж або кежуал.

Вельветові штани

vilvet

   Універсальні і зручні штани: вони підійдуть для прогулянок і різного виду заходів. Класичним кольором вельветових штанів вважається бежевий.
   Чудово поєднуються з однотонними сорочками і кліткою, об'ємними светрами і джемперами.

Штани карго

kargo

 Так називаються штани з місткими накладними кишенями і зовнішніми клапанами. Головний плюс карго: простота і зручність. Це штани, які зародилися як військова форма, потім використовувалися як спецодяг і зараз носяться в повсякденному житті, особливо добре виглядають з піджаком.

Джинси

dzuns

   Цей предмет гардероба з'являється у чоловіка з ранніх років і супроводжує його все життя. Виготовляються вони з джинсової тканини, при цьому склад тканини може відрізнятися, але незмінною залишається основа - бавовна. Штани можуть бути класичними або спортивними, звуженими, прямими або кльош, тонкими або з щільних тканин для різного сезону року. Важливо, щоб стиль і дизайн цього предмета одягу повністю збігався з характером чоловіка.

  

Прокоментувати:

вгору