VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Підкладкові матеріали та допоміжні матеріали

 

Підкладкова тканина

   Для того, щоб штани не витягувалися на колінах в класичних штанах (з вовняної і напіввовняної тканини) на передніх половинках штанів передбачена підкладка (рис. 1). Головна властивість, якою повинна володіти підкладка - це зносостійкість. В якості підкладки використовують підкладкову тканину з 100 % віскози. Віскоза володіє хорошими гігроскопічними властивостями - вона «дихає», у неї висока зносостійкість, вона не електризується, і така тканина добре ковзає.

pidkladka

Рисунок 1

pidkladka kuseni

 

     Підкладка кишені. Кишенькова тканина використовується для підкладки кишень, підкладки відкоска і леї. Головна властивість цієї тканини - зносостійкість. За волокнистим складом підкладка - це бавовна та синтетичні волокна. Синтетичні волокна надають тканині міцність. Також в якості кишенькової тканини можна використовувати бавовняний сатин.

 

strichka   Корсажна стрічка використовується для обробки зворотного боку пояса. Вона буває суцільно ткана або складається з 2 чи 3 частин. У чоловічих брюках частіше використовується складова корсажна стрічка.

tasma

   Тасьма для обробки низу штанів – класичний вид прикладного матеріалу для обробки низу чоловічих штанів, застосовується для зміцнення низу, і має захисні властивості від стирання ниток основної тканини швейного виробу.
   Виготовляють її з бавовняної або змішаної пряжі з потовщеним краєм завширшки 15 – 17 мм. Рекомендується пришивати тасьму навколо всього краю брюк паралельно плоскому краю.

pavutunka

 

   Клейова павутинка (допоміжні матеріали). Неткана смужка шириною 10, 15, 20 мм з двобічним клейовим покриттям. Використовується для закріплення підігнутих країв деталей (низ штанів).

 

termoklejova

   Термоклейові пружкові матеріали (допоміжні матеріали). Ткані і неткані смужки шириною 5-20 мм з однобічним клейовим покриттям, використовують для прокладання по зрізах окремих деталей виробу (кишені), щоб запобігти їх розтягуванню.

 

 

Прокоментувати:

вгору