VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Фурнітура та нитки

 

hudzuku  Ґудзики на штанах можуть використовуватися для застібок поясу та інших деталей, вони можуть бути різної форми (круглі, овальні, фігурні), розміром 10-20 мм; за способом прикріплення до одягу – з отворами (2,4) або з нижньою петелькою для пришивання. За кольором ґудзики підбираються до основної тканини.

hachku

 

   Металеві гачки й петлі. Виробляють із сталевого або мідно-цинкового дроту та пластин щоб захистити від корозії, їх лакують, оксидують, нікелюють або посріблюють. Використовують при виготовленні чоловічих штанів – додаткова застібка.

 

Нитки

   Матеріали для з’єднання деталей одягу – швейні нитки, які можуть бути бавовняні, шовкові, синтетичні, армовані, клейові нитки.
  Перш ніж приступити до пошиття чогось, необхідно дізнатися характеристику ниток. Вони є різних видів. Для різних тканин може знадобитися різний тип з різними характеристиками. Підбираючи, враховується колір, щільність і спосіб обробки.

nutku 2   Швейні нитки - найважливіший фактор, від якого залежить якість роботи швейної машини. Складаючи характеристику ниток для шиття, беруть до уваги їх волокнистий склад, товщину і те де вони застосовуються. Нитки діляться на 2 групи: перша - натуральні. У їх складі лише натуральні волокна. Може бути бавовна, льон і шовк.
   Бавовняні швейні нитки виготовляють з високоякісної гребінної пряжі шляхом сукання, скручування та обробки в 3, 6, 9 і 12 складень. Швейні нитки можуть бути лівого (S) або правого (Z) кручення, матовими та глянцевими. Як правило, для маркування виробники використовують літери. Цифрами позначають товщину нитки. Чим вище число, тим нитка тонша. Швейні нитки повинні бути міцними, рівними за крученням, пружними, без потовщень і дефектів. Для пошиття штанів використовують бавовняні швейні нитки № 40,50.
   Шовкові нитки виробляють зі шовку-сирцю, який проходить подвійне скручування. Застосовують для машинного обметування петель і оздоблювальної строчки.

nutku svejni

   Друга - хімічні. До складу цих ниток входить хімічне волокно. Ця група має 2 підгрупи: штучні (віскозні або полінозні), синтетичні (поліамідні або поліефірні).
   Синтетичні нитки мають підвищену міцність і стійкість до витирання, високоеластичні. Синтетичні нитки надають швам підвищеної міцності при розтягуванні, а петлям, обметаним цими нитками, - підвищеної стійкості до зношування та гарного зовнішнього виду.
  Армовані швейні нитки (ЛГ), (ЛЛ), (ЛЗ) можуть витримувати температуру вище 200 градусів. Їх називають універсальними. Вони гарантують високу міцність. Строчки з такими нитками еластичні і красиві на вигляд. Як правило, вони призначені для зшивання , обметування і оздоблення. Їх використовують для тонких і середніх тканин, для джинсових виробів.
   Поліефірні штапельні нитки (ЛШ) більш рівні. Відрізняються від попередніх більшою еластичністю. Їх використовують для обметування зрізів, пошиття тонких та середніх тканин.
   Поліефірні нитки (Л) - вони міцніші за всі попередні. У цих ниток поліпшені властивості для пошиття. Вони абсолютно не бояться вологи і не руйнуються під її впливом. Всі потайні строчки, машинні вишивки робиться з поліефірних ниток.
  Поліефірні текстуровані нитки (ЛТ) еластичні. Мають петлясту структуру та руйнуються під впливом високої температури. Як правило, їх використовують для обметування зрізів. При пошитті чоловічих штанів можуть бути використані нитки різних типів і товщини.

Прокоментувати:

вгору