VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Обробка кишень на задній половинці штанів

 

Види кишень на задній половинці чоловічих штанів 

 

1. Задня кишеня штанів у рамку

2. Задня кишеня у рамку з навісною петлею

3. Задня кишеня штанів "рамка" з блискавкою

4. Задня кишеня з клапаном і однією обшивкою

5. Задня кишеня з вшивною листочкою з навісною петлею

6. Задня кишеня у рамку з клапаном


Обробка кишені у рамку на задній половинці штанів

kusenja2

Рисунок 5

   Для обробки кишені в рамку на задній половинці штанів (рис. 5) необхідні такі деталі, шт.:
   - обшивка з тканини верху - 2;
   - підкладка для кишені - 1;
   - підзор з основної тканини - 1;
   - смужка тканини для петлі - 1.
   Обробка цієї кишені аналогічна обробці прорізної кишені в рамку. Однією з особливостей цієї кишені є те, що її обробляють без поздовжника, його замінює підкладка.
   Нитка основи на підкладці кишені повинна проходити поперек деталі.
   Примітка: При виготовленні підкладки з тканин, що мають чітко помітну лицьову і виворітну сторони (таких, як сатин та ін.), підкладку кишень обробляють так, щоб лицьовий бік тканини був звернений до вивороту штанів, а не в середину кишені.

Графічне зображення кишені на задній половинці штанів

kusenja

Рисунок 6

Технологічна послідовність обробки кишені в рамку на задній половинці штанів.

   З лицьового боку на правій задній половинці штанів позначити місце розташування кишені двома вертикальними та двома повздовжніми лініями: вертикальні лінії на відстані довжини кишені, між горизонтальними – 20 мм (рис. 6).
   Приметати підкладку кишені прямими стібками, розташувавши її з виворітного боку так, щоб верхній зріз підкладки виходив за зріз половинки штанів на 5-10 мм. Запрасувати обшивки: краї нижньої обшивки запрасовують, перегинаючи її убік вивороту на 10-15 мм; верхню обшивку припрасовують, склавши її вздовж посередині виворотом всередину.
   Обметати нижній зріз підзора і внутрішній зріз нижньої обшивки.
   Пришити обшивки: верхню обшивку накладають на половинку штанів згином обшивки впритул до верхньої лінії. Нижню обшивку накладають меншим зрізом униз, згином впритул до нижньої лінії. Пришивають обшивки на ділянці входу у кишеню, відступивши від зрізів на 5 мм. Початок і кінці строчок закріпити зворотною строчкою. Розрізати вхід у кишеню: з боку підкладки, по середині між строчками, починаючи від середини кишені в обидва боки. Не доходячи до кінців строчок на 10 мм зробити косі розрізи у напрямку до кінців строчок, закінчуючи їх на відстані 1 мм від кінця строчки. Виметати шви пришивання обшивок і заметати вхід у кишеню косими стібками. Припрасувати кишеню з виворітного боку. Закріпити кути кишені машинною строчкою, яку прокладають з виворітного боку по основі кутиків.
   Позначити місце розташування підзора на підкладці: На виворітній бік кишені покласти підзор лицьовим боком, так щоб верхній зріз підзора був на 15 мм вище від входу в кишеню. Підкладку перегнути у поперечному напрямку, вирівнявши верхні і бічні зрізи. Наживити підзор на підкладку.
   Підрізати бічні зрізи обшивок і підзора: відстань від бічних зрізів обшивок і підзора до підкладки повинна бути 4-6 мм. Настрочити підзор та нижню обшивку на підкладку, попередньо підігнувши їх зрізи. Строчку прокласти на відстані 1 мм від підігнутого краю.
   Підготовити петлю: смужку деталі скласти лицьовим боком усередину і зшити шириною шва 8-10 мм.
   Припрасувати смужку, попередньо вивернувши її на лицьовий бік.
   Скласти смужку петлею і закріпити машинною строчкою. Позначити довжину готової петлі (22-25 мм).
   Приметати петлю: до верхньої рамки розмістивши її посередині кишені. Позначена лінія довжини петлі повинна збігатися з краєм верхньої обшивки.
   Підкладку кишені зшити подвійним швом: скласти підкладку виворітним боком усередину, вирівняти верхні і бічні зрізи, зшити паралельно бічним зрізам швом 3-5 мм завширшки. Припуски швів підрізати у кутах і вивернути підкладку. Вирівняти краї і прострочити другою строчкою на відстані 5-7 мм від краю. Видалити нитки тимчасового призначення.
   Пришити верхню обшивку до підкладки кишені: машинною строчкою з виворітного боку підкладки на відстані 1 мм від шва пришивання верхньої обшивки і додатково закріпити кінці кишені.
   Припрасувати кишеню у готовому вигляді.

Інструкційно-технологічна карта. Обробка кишені у рамку на задній половинці штанів
Презентація "Обробка кишень в рамку на задній половинці штанів"

Прокоментувати:

вгору