VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Обробка кишень з відрізним бочком-підзором

 

   Положення кишень в чоловічих штанах на передніх половинках диктується зручністю, використанням і модою. Лінію кишені розташовують в бічному шві, похило, горизонтально або вертикально. Довжина входу кишені визначається розміром. Для 50 розміру довжина входу в кишеню, розташованої в бічному шві, 170 мм.
   Примітка: Довжина входу в кишеню змінюється на плюс-мінус 3 мм від розміру до розміру.

Схема обробки кишені з відрізним бочком-підзором

vidrizns kuseni

Рисунок 7

    Технологічна послідовність обробки кишені з відрізним бочком-підзором (рис. 7).
    Щоб уникнути потовщення краю кишені, передню частину її рекомендується обробляти з припуском на підгин.
   На передній половинці штанів і на бочку-підзорі позначити крейдою місце розташування лінії кишені. Зробити надсічки на передній половинці з боку бічного зрізу на 10 мм, з боку верхнього зрізу – на 5 мм.
   Обметати боковий зріз підкладки на краєобметувальній машині.
   Приметати косий зріз підкладки з виворітного боку прямими стібками на відстані 2 мм від позначеної лінії кишені, верхній зріз її повинен виступати за верхній зріз основної деталі на 10 мм.
   Приклеїти пружок на ділянці кишені на відстані 1 мм від наміченої лінії згину у бік припуску. Заметати припуск обробки краю кишені прямими стібками.
   Закріпити край кишені оздоблювальною строчкою, відступивши на 5-7 мм від краю. Нитки зметування видалити. Припрасувати край кишені.
   Настрочити внутрішній край припуска обробки краю кишені на підкладку на відстані 2 мм від обметаного зрізу. Настрочити підзор на підкладку на відстані 2 мм від внутрішнього зрізу. Виконати надсічку довжиною 10-12 мм на верхній частині підкладки з боку бічного зрізу, на відстані 10-15 мм вище нижнього зрізу, при цьому нижня частина підкладки кишені не розсікається. Зшити нижній зріз підкладки подвійним швом.
   Накласти передню половинку на бочок підзор по лінії кишені її до бочка-підзора і настрочити на відстані 20-30 мм від верхнього зрізу. Припрасувати кишеню.
   Термоклейові пружкові матеріали – ткані смужки шириною 5-20 мм з однобічним клейовим покриттям. Використовуются для прокладання по зрізам окремих деталей швейного виробу, щоб запобігти їх розтягуванню.
   

termoklejach pruzunu

Термоклейові  пружкові матеріали – ткані смужки шириною 5-20 мм з однобічним клейовим покриттям. Використовуются для прокладання по зрізам  окремих деталей швейного виробу, щоб запобігти їх розтягуванню.

 

   Інструкційно-технологічна карта. Обробка кишень з відрізним бочком–підзором
   

 

 

Прокоментувати:

вгору