VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Обробка застібки на тасьму - «блискавку»

 

   Застібка-"блискавка" останнім часом витіснила традиційну застібку на гудзиках. Вона менш трудомістка, прискорює процес обробки, робить вузол тонше завдяки зменшенню кількості шарів тканин в ньому.

Обробка лівого краю банта

   На лицьовий бік лівої передньої половинки штанів накласти гульфик, лицьовим боком вниз, вирівняти зрізи та обшити край банта від верхнього зрізу до надсічки, швом шириною 7-10 мм. Припуски шва відігнути у бік гульфика і настрочити на 1- 2 мм.

Обробка правого краю банта

   На край банта правої передньої половинки штанів накласти стрічку тасьми – блискавка, а зверху попередньо обметаний відколок.
   Пришити тасьму і відкосок шириною шва 9-10 мм від верхнього зрізу до надсічки. Шов пришивання відкоска спрямувати в бік правої половинки та припрасувати.
     Обробка доклада: підкладку відкоска (лея) продублювати.
   Оброблений доклад (лею) накласти на лицьовий бік відкоска, сумістити зрізи, обшити з боку відкоска від початку заокруглення, не доходячи до верхнього зрізу на 15-20 мм, шириною шва – 7 мм. Запрасувати внутрішній зріз докладу (леї).
   Припуски шва обшивання запрасувати в бік докладу (леї), одночасно запрасовуючи зовнішній зріз докладу (леї) по продовженню шва.

З’єднання передніх половинок штанів

   Праву і ліву половинки штанів скласти лицьовими боками усередину, вирівнюючи середні зрізи і зшити їх, швом шириною 10 мм. Строчку прокласти з боку лівої половинки, від надсічки вниз, не доходячи до крокових зрізів на 20-30 мм.
   Тасьму - «блискавку» закрити, розправити половинки штанів і розмістити виворітним боком вверх, верхнім зрізом до працюючого. Половинки штанів і відкосок відігнути вліво і настрочити тасьму – «блискавка» на гульфик, відступивши від краю тасьми на 2-3 мм, строчку прокласти від нижнього зрізу до верхнього. Застібку припрасувати.

   Інструкційно-технологічна карта. Обробка застібки чоловічих штанів тасьмою - «блискавка»
  

 

Прокоментувати:

вгору