VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

З'єднання бокових та крокових зрізів

 

Обробка бокових швів

   Боковий шов одне з найбільш помітних місць штанів. Найменша неточність – нерівна строчка, не співпадіння малюнка погіршить зовнішній вигляд штанів. Звідси високі вимоги до обробки бокових швів.
   Передню і задню половинки штанів скласти лицьовими боками всередину, бокові зрізи вирівняти зшити по передній половинці шириною шва 9-10 мм, при цьому припосадити задню половинку на ділянці кишені на 3-5 мм, а на інших ділянках зшити без припосадки та натягу. На ділянці кишені прокладають подвійну строчку. При зшиванні бокових зрізів штанів підкладка кишень не повинна попадати у строчку. Шов розпрасувати за допомогою прасувальної колодки. Після розпрасовування швів зрізом підкладки кишені закрити боковий шов і в кінці кишені зробити закріпку.

Обробка крокових швів

   Перед з'єднанням крокових зрізів перевірити ширину штанів внизу і на рівні колін. Штани розкласти на столі кроковими зрізами передніх і задніх половинок устик і намітити контрольні поперечні крейдяні знаки. Задню і передню половинки штанів скласти лицьовими боками всередину. Зшити з боку передніх половинок, суміщаючи контрольні крейдяні знаки. Шви розпрасувати на спеціальній колодці. Вивернути половинки штанів на лицьовий бік і виконати волого - теплову обробку. Половинки штанів розкласти на столі згином передніх половинок до працюючого, кроковим швом вверх так, щоб на ділянці від низу й до лінії колін кроковий шов розташувати над боковим швом, а в горі відвести його від бокового шва у бік задньої половинки на 15-20 мм і в такому положенні запрасувати згини половинок штанів.

   Інструкційно-технологічна карта. Обробка бокових та крокових швів

 

Прокоментувати:

вгору